کسب و کار

مسئولیت تنظیم بازار در محصولات اساسی را نداریم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر اساس تصمیم سران قوا تمام مسئولیت های تجارت در بخش کشاورزی بر عهده وزارت جهاد کشاورز نیست و مسئولیت تنظیم بازار در محصولات اساسی را هم عهده دار نیستیم.

15 اردیبهشت 1400

شوخ طبعی در محیط کار، بهره وری را افزایش می دهد

تحقیقات نشان می دهد مدیرانی که تا حدی حس شوخ طبعی در محیط کار دارند، 27 درصد بیشتر از بقیه مدیران انگیزه بخش و مورد تحسین هستند. کارمندان چنین مدیرانی 15 درصد تعهد بیشتری دارند و تیم های آن ها احتمالا بیش از دو برابر بقیه در حل یک چالش خلاقانه توانایی بیشتری...

24 فروردین 1400

خبرنگاران غفلت بزرگ از بهره وری نیروی انسانی در دهه های گذشته

تهران- خبرنگاران- معاون وزارت صنایع سنگین در دهه 1360، گفت: قانون حفاظت و توسعه صنایع ایران زمینه دولتی شدن صنایع و عقب ماندگی صنعتی کشور را فراهم کرد و غفلت بزرگ از بهره وری نیروی انسانی یکی از عوامل اصلی افت بهره وری در صنایع کشور را رقم زد.

17 فروردین 1400

خبرنگاران میدل ایست آی: امارات با وجود ادعای خروج در یمن جنایت می نماید

تهران-خبرنگاران- پایگاه انگلیسی میدل ایست آی گزارش داد امارات کاملا بر خلاف ادعای خود در خروج از خاک یمن، همچنان نقش فعالی در بحران سازی برای مردم این کشور دارد.

2 فروردین 1400

شاید علائم سرماخوردگی همان کرونا باشد

سانی که مجبورند برای کار به خارج از خانه بروند و به کارفرمایان آن ها بگویید حتی کسانی که به علائم ملایمی دچار شده اند (نه فقط سرفه، تب بالا، و از دست دادن حس بویایی یا چشایی) به هیچ وجه بیرون نروند و مهم تر اینکه همه باید 5 روز اول را در قرنطینه سپری...

14 اسفند 1399

قیمت انواع گوشی موبایل، امروز 11 بهمن 99

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 11 بهمن را مشاهده می کنید.

11 اسفند 1399

سامانه جامع تجارت با 25 زیر سامانه در حال تکمیل است ، در 10 روز گذشته 2 جلسه در این مورد با حضور رئیس جمهور و وزرای ذیربط برگزار شد

سخنگوی دولت درخصوص راه اندازی سامانه جامع تجارت گفت: چنین سامانه بزرگی به بیش از 25 زیر سامانه پس از تکمیل نیازمند است که در آنجا اجرای مرحله به مرحله صورت بگیرد.

2 اسفند 1399

صنف حمل و نقل با 40 درصد ظرفیت در حال فعالیت است

تهران(پانا)- رئیس اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با اشاره به این مطلب که صنف ما با 40 درصد ظرفیت در حال فعالیت است می گوید زیرساخت های کشور باید اصلاح گردد و با شعار درست شدنی نیست. دولت 3 درصد از مالیات بر ارزش افزوده را به سیستم حمل و نقل تزریق کند.

29 بهمن 1399

ریز و درشت جزئیات Y9A؛ گوشی موبایل جدید هواوی

آنالیز بدنه گوشی موبایل هواوی Y9a نشان می دهد که محصول جدید این شرکت با وجود نمایشگر تمام صفحه Ultra FullView، رنگ های برگرفته از آسمان و زبان طراحی مشابه گوشی های پرچم دار، از ظاهری شکیل بهره می برد. این گوشی از دوربین سلفی پاپ آپ بهره می برد.

19 بهمن 1399

بازدید از ادارات غرب، شرق و ادارات ستادی شهید دقایقی و شهید هاشمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفری دو روزه به خوزستان ضمن بازدید از ادارات شرق و غرب و ساختمان های شهید دقایقی و هاشمی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، در نشست شورای معاونین و مشاورین این اداره کل حضور یافت.

10 بهمن 1399

قنادیها هم در گروه شغلی یک قرار گرفتند

تهران (پانا) - طبق اعلام اتاق اصناف صنف دارندگان قنادی-شیرینی فروشی و کافه قنادی دراولویت گروه شغلی یک قرار گرفت و فعالان صنف مذکور مشروط بر عدم پذیرش حضوری مشتری در محل می توانند همچون مراکز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی آماده و بیرون بر در مناطق قرمز...

30 دی 1399

دورکاری در شهرهای نارنجی و قرمز ارائه خدمات ضروری به مردم را به تعویق نیندازد

استاندار تهران با اشاره به لزوم تشریک مساعی دستگاه های اجرایی جهت اجرای محدودیت های کرونایی تاکید نمود: دوکاری در شهرهای نارنجی و قرمز استان تهران، ارائه خدمات ضروری به مردم را به تعویق نیندازد.

29 آذر 1399

بازیگران مثبت و منفی سهام، دوئل 2

خبرنگاران : به نظر می رسد اگر انتظارات سهام داران مبتنی بر بدتر شدن شرایط مالی کشور باشد، فرایند مازاد عرضه و تشکیل صف های فروش می تواند در روز شنبه هم ادامه یابد و شاخص کل روز قرمزرنگی را تجربه کند.

16 آذر 1399

شرط ادامه فعالیت کسب و کار های اینترنتی چیست؟

رئیس اتحادیه کسب وکار های مجازی گفت: کسب و کار های اینترنتی که جواز فعالیت از سوی اتحادیه کشوری ندارند، فعالیت آن ها بر اساس قوانین نظام صنفی غیر قانونی است.

8 آذر 1399

زمان برگزاری هشتمین آزمون استخدامی کشوری تغییر کرد

تهران (پانا) - مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی در هشتمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور از فردا آغاز می شود.

29 آبان 1399

حذف 70 درصدی شرکت های نوپا از بازار به دلیل نبود تفکر مدیریتی

کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه 70 درصد از شرکت های دانش بنیان نوپا پس از مدتی ورود به بازار از بازار خارج می شوند، عمده ترین دلیل آن را نبود بازار و عدم تفکر مدیریتی و سیستمی دانست.

24 آبان 1399

سرمایه گذاران روی ظرفیت های منطقه خود سرمایه گذاری کنند

زنگنه گفت: با توجه به پراکندگی ظرفیت ها در استان سرمایه گذاران باید روی ظرفیت های منطقه خود سرمایه گذاری کنند.

21 آبان 1399

خرید قسطی بازنشستگان با حمایت بانک صادرات ایران از بازار لوازم خانگی ایرانی

آیین امضای تفاهم نامه خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان کشوری بین بانک صادرات ایران، صندوق بازنشستگی کشوری و گروه صنعتی انتخاب برگزار گردید که بر اساس آن بازنشستگان کشوری می توانند از 20 مهرماه با حمایت بانک صادرات ایران انواع لوازم خانگی این...

20 آبان 1399

استقبال 20 درصدی بازار آمریکا از تلفن های هوشمند 5G

فروش تلفن های هوشمند 5G حدود 20 درصد از کل فروش ایالات متحده در ماه آگوست (مرداد/شهریور) را تشکیل می دهد، در حالی که این رقم در دی ماه سال گذشته فقط 3 ٪ بود.

20 آبان 1399

بیش از 73 میلیون نفر مناظره بایدن- ترامپ را تماشا کردند، میکروفن ترامپ و بایدن در صورت ناسزاگویی قطع می شود

خبرگزاری خبرنگاران-همانطور که انتظار می رفت رسانه های دموکرات با رویکردی اغراق گونه برتری بایدن در مناظره انتخاباتی شب گذشته را به رخ کشیدند.

16 آبان 1399
تعداد: (90)