شهر های تالابی میزان درک مردم نسبت به تالاب ها را نشان می دهد

به گزارش وبلاگ کیش نت، مدیرکل حفاظت و احیای تالاب های محیط زیست کشور گفت: شهر های تالابی میزان درک مردم نسبت به تالاب ها را نشان می دهد.

شهر های تالابی میزان درک مردم نسبت به تالاب ها را نشان می دهد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کیش نت، مسعود باقرزاده کریمی شنبه شب در سیزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان که با حضور معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان محیط زیست کشور در سالن جلسات استانداری برگزار شد گفت: اقتصاد نفتی اجازه نداده است که به ظرفیت های دیگر کشور توجه شود. یکی از ظرفیت های مهم کشوری همین تالاب ها هستند.

وی تولید طبیعی در تالاب ها را چندین برابر آب دریا عنوان کرد و گفت: در خشکی نور وجود دارد، اما آب وجود ندارد و در دریا نور نیست، اما در تالاب نور، آب و خاک وجود دارد.

مدیرکل حفاظت و احیای تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست کشور تشریح کرد: حفاظت از تالاب ها و بهره برداری خردمندانه از تالاب ها از اهداف کنوانسیون رامسر است.

باقرزاده کریمی گفت: شهر های تالابی به ما نشان خواهد داد که مردم کدام شهرها، تالاب را درک کرده اند و با تالاب همراهی هستند.

وی اذعان کرد: ما به دنبال این هستیم که جوامع محلی خمیر درگیر این موضوع شوند و اگر تخلفی صورت می گیرد توسط خود مردم بررسی شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شهر های تالابی میزان درک مردم نسبت به تالاب ها را نشان می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر های تالابی میزان درک مردم نسبت به تالاب ها را نشان می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید