رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند

به گزارش وبلاگ کیش نت، سردار سرتیپ شیرازی در بازدید از مرکز بهینه سازی شهید زرهرن گفت: امروز یگان های نیروی زمینی در انجام ماموریت ها و مسئولیت ها بسیار چابک، متحرک، خودکفا و سریع هستند.

رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کیش نت، رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا در بازدید از این مرکز با بیان این که توفیق حضور در جمع عزیزان مومن، متخصص و تلاشگر نیروی زمینی ارتش موجب مسرّت است گفت: امروز شاهد بخشی از توانمندی های نیروی زمینی ارتش بودیم که در طی سال های گذشته شکل گرفته و توسعه پیدا کرده است.

وی ادامه داد: پیشرفت هایی که امروز شاهد آن بودیم و همچنین جدیت و پشتکار برادران نیروی زمینی ارتش، نوید آینده ای سرشار از موفقیت و سربلندی را هم برای نزاجا و هم برای مجموعه نیرو های مسلح می دهد که در نهایت امکاناتی را برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم می کنند.

رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا اظهار داشت: زمانی گفته می شد ایران می تواند مرکزی برای تامین نیاز های منطقه باشد و امروز بحمدلله این مهم در حال عملی شدن است، رویکرد امروز ما رویکرد مردمی در یک نظام الهی است و این به آن معنا است که توجه ویژه ما خصوصاً در بخش نظامی باید بر روی نیروی انسانی مومن و متخصص باشد و این توانایی اکنون وجود دارد و رویکرد اتخاذ شده ظرفیت به انجام رساندن این مسئولیت ها را دارد.

سردار سرتیپ شیرازی در رابطه با ظرفیت های فرامنطقه ای نیرو های مسلح کشور ابراز داشت: در این راه مسئله مهم این است که نیاز منطقه را شناسایی و به تامین آن کمک کنیم و در داخل نیز قدردان این توان و تخصص باشیم و زمینه را برای پیشرفت فراهم کنیم.

وی افزود: امروز یگان های نیروی زمینی در انجام ماموریت ها و مسئولیت ها خودکفا و سریع هستند و این بخشی از همان توان مذکور است که از سایر بخش های نیرو های مسلح نیز پشتیبانی می کند.

رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا شرح داد: امروز در نیروی زمینی ارتش اصول مهمی مانند جوانگرایی، کارآمدی، تخصص گرایی و ... وجود دارد که مجموعه این ها باعث پیشرفت نیروی زمینی ارتش شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید