تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز

به گزارش وبلاگ کیش نت، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا فردا شنبه 30 آذرماه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز

به گزارش خبرنگار از ، علی درویش پور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: باتوجه به پایداری آلودگی هوا مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا فردا شنبه 30 آذرماه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

او اضافه نمود: تمامی فعالیت های عمرانی شهرداری ها که آلایندگی دارند متوقف شوند.

درویش پور گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به ارائه توصیه های بهداشتی و خود مراقبتی برای سلامتی شهروندان توسط صدا و سیما و سایر رسانه ها اقدام نماید.

او اضافه نمود: سازمان ورزش و جوانان با ابلاغ به تمامی مجموعه های ورزشی البرز از فعالیت های ورزشی در فضای باز جلوگیری نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: تمامی معادن شن و ماسه و صنایع آلاینده فردا هیچ گونه فعالیتی نداشته باشند.

او اضافه نمود: تشدید اعمال قانون خودروهای آلاینده و محدودیت تردد خودروهای سنگین در دستور کار پلیس راهور استان قرار گیرد.

درویش پور با بیان این که تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس براساس شاخص ها و قوانین صورت می گیرد، گفت: بر این اساس دخل و تصرفی در قانون مربوطه نمی توان داشت.

او اضافه نمود: با توجه به دستوراتی که از سوی استاندار البرز در مورد کنترل و کاهش آلودگی هوا اجرا شده، اقدامات موثری در این خصوص رقم خورده است.

خ.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید